Drošība
PION
Tālr.: +371 2 777 27 55
+371 2 927 93 26
Galvenā  Produkcija PrieksrocibasDrošība Sadarbība GalerijaKontakti
 

Drošība


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ip45tuv

Viena no perspektīvākajām un videi draudzīgākajām no visām zināmajām apkures sistēmām ir tieši elektriskā apkure. Elektriskajai apkurei nepastāv problēmas, kas saistītas ar jebkura veida degvielas dedzināšanu tiešā dzīvojamo telpu tuvumā un jebkura veida siltumnesēju izmantošanu.

Uz griestiem montējamais infrasarkanais sildītājs jums sniedz siltuma komforta sajūtu tādā pašā veidā kā to dod saule. PION ir siltuma avots, kas virza siltuma plūsmu apsildāmajā zonā. Siltums nokļūst uz ēku norobežojošām konstrukcijām (grīdas, sienas), interjera priekšmetiem, cilvēkiem, kas atrodas apsildes zonā, tos silda, viņi to absorbē un pēc tam, protams, iesilda gaisu.

Drošība
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Elektriskās ierīces ar IP54 aizsardzību ir pietiekami aizsargāti, un to var izmantot gan parastos apstākļos un, ja ir augsts mitruma.

Apvalks sildītājs PION - IP54 nodrošina aizsardzību pret putekļiem, ūdens un citu šķidrumu formā pilienu un neaizsargā pret ūdens strūklām.

Tātad, jūs varat izmantot sildītāji PION mitrās telpās. (Dušas, vannas istabas un tualetes.)

 
sertifikāti